Mobil Chat Macet.Net

Merhabalar ; evettt  yine bir özgün yazı ile karşınızdayız.Dün mobil chat ve mobil sohbet‘den bahs etmiştik aslında bugünde mobil sesli chat‘den bahs edecegim. umarım sıkılmadan okursunuz.
son 5 yılda akıllı cihaz yani akıllı telefonların satışları 2 misline çıkmış durumda maalesef ki artık yaş sınırı yok. orta okul ögrencileri bile kullanabiliyor,peki bu ne kadar sağlıklı yada akıllı telefon kullanma yaşı varmıdır.?
kendimiz sorup kendimiz yanıtlayacağız sanırım. evet bir bakıma sağlıklı bir bakıma ise iyi birşey degil.
akıllı telefonlar çıktı çıkalı kitaplardan uzaklaştık,kütüphanelere talep azaltı,kitap sarrafları kapanıyor.
muhtemelen bu kötü yani iyi yanı ise teklonoji sayesinde bir çok haber ve paylaşımlardan anında haberdar oluyoruz.
çok çok eskiler mektuplaşırmış.hatta mektuplar 1 yada 2 ayda gönderdigi kişiye teslim ediliyormuş şuan ise aynı saniyede teknoloji sayesinde dileklerimi,duygularımızı,mesajımızı karşı tarafa aktarabiliyoruz.
Macet.net tamamen sohbet,chat hizmeti vermektedir.sisteminde barındırdığı bir çok eglenceli malzemeleriyle kullanıcılarını daha fazla mutlu edebiliyor.
eger sizinde canınız mobil sohbet,mobil chat,mobil sesli sohbet ve mobil sesli chat yapmak istiyorsa kesinlikle macet.net‘i denemelisiniz. bugünlük yazımız bu kadar bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

5 yorum

  1. Son zamanların en gözde sitesi diyebilirim macetin Dier sitelerden farkı Güzel bi arkadaşlık ortamının olması benim burda olma sebeplerimden biride bu Hep birlikte inş arkadaşlarımızla daha ileriye taşımak dilegiyle herkesi bekleriz arkadaşlık ortamımıza… Tech.

  2. Macet.Net çok net söylüyorum, huzur dolu bir yer, heLe Lon__ diye biri var adam 4/4 adam ağzı var diLi yoq bencede, aynen ve deneme den başka kelime bilmez ki bencede yazarken bile yazım hatası yapıyor. Bence de yazması gerekir.
    Kısaca işin stresini yada evde hatun dırdırı veya koca dırdırından bunalan evli, bekar veya duL tüm herkes come to macet.net :))

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*